Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.online-istanbul.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Online-İstanbul Mert KARAAĞAÇ ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Online-İstanbul Mert KARAAĞAÇ  tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Online-İstanbul Mert KARAAĞAÇ  Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0546 431 0 200 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, onlineistanbul20@gmail.com eposta adresinden veya www.online-istanbul.com  /iletişim adresinden Online-İstanbul Mert KARAAĞAÇ ‘a danışabilirsiniz.
  • Adres : RASİMPAŞA MAH. RIHTIM CAD. DERYA İŞ MERKEZİ NO: 28 İÇ KAPI NO: 80
  • KADIKÖY/ İSTANBUL
     

Online-İstanbul Mert KARAAĞAÇ

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et