Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Teslimat Şartları

Teslimat Koşulları

www.online-istanbul.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Bu sebeple, siparişinizin teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 1, en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Uygulamada genelde il merkezlerine 1 iş gününde, merkeze uzak teslimatlarda 2 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir.

Stok

Ürünlerde "Hemen Al" ya da "Sepete At" butonu görüntülenebilmesi stoklarımızda olduğunu göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Sipariş İptali

www.online-istanbul.com stoğunda %1 karşılaşılan stok hatalarında satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 2 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı www.online-istanbul.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.


Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Sipariş Hataları ve Paket Hasarları

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı, sorunlu kargo ya da ürünü teslim almayınız. Aksi Taktirde Özellikle Ekran Kırılmalarında Kargo Şirketi görevlisi yanında zabıt tutulmayan hasarlı kargolarda firmamız hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et