Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Bizimle Gücünüz Hiç Tükenmesin
Yardım

Üye olmadan sitemizden sipariş yapılamamakta olup, dilerseniz 0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımızdan üye olmadan ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz.

1- Tarafınıza gönderilen tüm ürünler test edilirek gönderim yapıldığından zaman kaybı yaşamazsınız.

2- Sitemizde yayınlanmakta olan ürünlerde uyumluluk oranımız %100 olup açıklamada yazan marka modele tam uyumlu ürün tararınıza gönderilir.

3- Sitemizde bulamadığınız yada Seçen ürünlerde 09.00 - 23.00 saatleri arası AR-GE ekimizinin 0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattından yazarak %100 doğru bilgiyi alır, ürün tarafınıza ulaştığında sorunsuz müşterinize zaman kaybetmeden teslim edersiniz.

4- Sitemizden vermiş olduğunuz ürünler zamanında kargoya teslim edilir, gecikme yaşamazsınız.

0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz

Yasal süreçler gereği cayma hakkı kapsamında iade işlemleri ürünün size teslim tarihinden itibaren ancak ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir.

0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İade durumlarında ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 2 - 4 gün içinde sonuçlandırılmaktadır.

Pakette hasar, ezilme, deformasyon vb görülmesi halinde kargo teslim evrakını imzalamayınız ve kargoyu kesinlikle kabul etmeyiniz.


Kargo teslim evrakını imzaladığınız andan itibaren, paketi teslim almasanız ya da paket içerisindeki ürün hasarlı olsa dahi kargo firmasından hiçbir şekilde hak talep edilememektedir.


Kargo teslim evrakını imzalamanız, paketi sağlam ve hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir.


Kargo teslim evrakı imzalanmış hasarlı paketlerden çıkabilecek hasarlı ürünlerle ilgili, kargo firması tarafından hiçbir şekilde tazmin işlemi yapılmamaktadır.

 • Yeni alınan ürünün “ilk kullanımda” arızalı olduğunun tespit edilmesi, ürünün gerçekten arızalı olduğu anlamına gelmemektedir.

 

 • Yedek parça ürünlerinde bu gibi tespitleri yapmak uzmanlık ve teknik donanım gerektiren bir işlemdir.

 

 • Teknik servisimize “arızalı/çalışmıyor” şikâyeti ile gönderilen yedek parça ürünlerinin ciddi bir bölümü gerçekte sorunsuz çalışan ürünlerden oluşmaktadır.

 

 • Bu durum genellikle yedek parçanın kullanıldığı cihazdaki farklı problemlerden veya hatalı/uygun olmayan yedek parça siparişlerinden kaynaklanmaktadır.

 

 • Bu nedenle kullanıcı/bayi tarafından yapılan “arızalı ürün” tespitleri teknik servisimiz tarafından doğrulanmadığı sürece ürün “arızalı” olarak değerlendirilmemektedir.

 

 • Bu gibi durumlarda 0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımızdan öncelikle bizi bilgilendiriniz.

 

 

 • Uzman ekibimiz sizden ilave bilgiler isteyebilir, lütfen cevaplayınız ve sadece talep edilmesi halinde ürünü bize gönderiniz.

 

 

 • Arızalı olduğunu “düşündüğünüz” ürün firmamıza ulaşıp gerekli kontroller yapılmadan lütfen yeni ürün gönderilmesini talep etmeyiniz.

 

 • Dilerseniz hemen yeni bir ürün satın alabilir ve arızalı olduğunu “düşündüğünüz” ürünle ilgili süreç sonlandıktan sonra ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

 

 • Arızalı ürünü firmamıza göndermeden önce 0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımıza bilgi veriniz

 

 • Arızalı ürünlerle ilgili kargo ücretleri gönderirken müşteriye/kullanıcıya, geri gönderimde ise tarafımıza aittir. Bu durum sadece ürünü yeni almış iseniz geçerlidir. 14 günü aşan sürelerde Geliş ve Gidiş kargoları müşteriye/kullanıcıya aittir. Arızalı olmadığı halde arızalı olarak gönderilen ürünler ve garanti dışı olduğu tespit edilen ürünler için geri gönderim kargo ücreti müşteriye/kullanıcıya aittir.

 

Siparişiniz ve teslimat ile ilgili sorularınız için

0546 431 0 200 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün teknik ekibimiz tarafından incelenmesi gerekmektedir. Teknik ekibimizin incelemesi sonucunda değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması ve 20 iş günü içerisinde ürün temin edilememesi durumunda iadesi alınır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et